عنوان برخی پستهای منتشره توسط من در سایت پالایشگاه اراک

خب؛  امروز مروری روی پستهایی که در سایت پالایشگاه اراک منتشر کرده ام؛  داشتم. گفتم بد نیست عناوین پستهای مهم را همراه با تاریخ انتشار آنها در اینجا بگذارم

1- از اوایل دی ماه 1394 مدیریت فنی/webmaster سایت پالایشگاه اراک به من سپرده شد.  به آقای مهندس مهرابی پیشنهاد دادم  که cms  (و در نتیجه قالب) را عوض کنیم.

2- در تاریخ 24 اسفند 1394 تغییر سیستم مدیریت محتوا انجام شد. اولین پست منتشره (با پست آیدی 1) خبر آزمون استخدامی شرکت بود و سپس انتقال محتوای cms قبلی به جدید در دستور کار قرار گرفت

3- کل محتوای قبلی به اضافه بخشی از مطالب مرتبط از سایر سایتها را جمع آوری و منتشر کردم.

4- خب؛ مسئولیت انتشار اخبار شرکت در سایت با واحد روابط عمومی بوده و میباشد. لیکن من  در کل مدت زمانی که در واحد فاوا بودم (با سمتهای سازمانی “کارشناس ارشد شبکه و اینترنت” و  “رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات”)؛ یعنی از دیماه 1394 تا مردادماه 1402 ؛ هر وقت همکاران روابط عمومی سرشان شلوغ بود؛ برای کمک به ایشان برخی اخبار را خودم منتشر میکردم. البته بیشتر پستها در سایر دسته بندیها (غیر از اخبار) را نیز خودم منتشر میکردم.

5- همانطور که اینجا گفتم؛ کلا 709 پست منتشر کرده بودم که از بین آنها؛ تعداد 114 پست از پستهای مهم و یا نمونه را در فایل زیر لیست کرده ام:

ikh-posts