کتاب “گنجور؛ قدرت بی نهایت کوچک‌ها‌”

خب؛

کتاب فوق که توسط پژوهشگر توانمند و گرامی، جناب آقای مهدی سلیمانیه به تالیف درآمده و حاصل پژوهش او در مورد سایت “گنجور” میباشد را خریده و خوانده ام. در چند قسمت (پست آغاز) در وبلاگم در مورد این کتاب و بخشهایی از آن مطلب نوشته ام.

قصد داشتم وقتی سلسله مطالبم آنجا تمام شد، اینجا کتاب را معرفی کنم که دیدم حیف است؛ دیر می شود.

همانطور که احیانا میدانید، گنجور غنی ترین منبع شعر و ادب فارسی در اینترنت هست که به کوشش و همت والای جناب آقای حمیدرضا محمدی ایجاد – نگهداری و توسعه داده شده است.

توصیه میکنم عزیزان علاوه بر استفاده از سایت اینترنتی گنجور (لینک)؛ کتاب فوق را نیز بخرید و بخوانید و به دیگران توصیه کنید و هدیه دهید. در بخشی از مطالب منتشره قبلی نوشته ام:

اشتباه نکنید! این پست تبلیغ یک کتاب و یک یا دو یا چند شخص نیست. این پستها تبلیغ یک روش و یک منش و یک اراده و خرد جمعی و تبلیغ یک نیاز کشوری و نیاز یک زبان و فرهنگ باسابقه برای زنده نگهداشتن و زندگی و تداوم اعتلاست. (از جنس تبلیغ و نگاهی که به سایت تنزیل دارم)

به آقای سلیمانیه نوشتم:

افتخار میکنم که در کشورم امثال شما و آقای محمدی وجود و حضور دارند و من با شماها آشنایم

از خواندن کتاب و استفاده از سایت گنجور لذت ببرید و سعی کنید در پروژه های اجتماعی مشابه مشارکت کنید. ما باید از چنین متخصصان و پژوهشگرانی در کشور و جهان که در راستای اعتلای ایران و ایرانی و فرهنگ غنی فارسی کوشش می نمایند؛ حمایت کنیم؛ از جمله حمایتهای مالی. متاسفانه آقای محمدی در پانوشت سایت گنجور به جای کلمه “حمایت/اهدا” نوشته “کمک”! برای حمایت مالی وارد این آدرس شوید.

راستی

من از سایت 30 بوک کتاب را خریداری کردم.

عزت زیاد و خداوند نگهدارتان باد

پی نوشت:

از طریق برودکست واتساپ؛ تصویر و لینک معرفی کتاب را برای 1115 نفر فرستادم

یک دیدگاه در “کتاب “گنجور؛ قدرت بی نهایت کوچک‌ها‌”

دیدگاه ها بسته شده است.